На Новгородківщині проведено робочу зустріч з представниками місцевого самоврядуваня

Дата: 11.01.2023 11:51

Фото без опису11 січня 2023 року відбулась робоча зустріч начальника Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталії Малюти з заступником голови Новгородківської селищної ради Олександром Соколом.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо визначення переліків об’єктів та видів робіт для відбування громадських та суспільно корисних робіт, сприяння у вирішенні криміногенних потреб суб’єктів пробації та інші робочі питання. Особливу увагу було звернуто на необхідності визначення переліків об’єктів та видів робіт для відпрацювання громадських робіт неповнолітніми засудженими, які враховували б інтереси неповнолітніх і сприяли їх соціальній адаптації та реабілітації у громаді.

Наталія Малюта

Кропивницький РС № 5 філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області