Запрошуємо зацікавлених жителів громади долучитися до заходу

Дата: 23.03.2023 11:16

Фото без описуЗ метою розвитку громад Кіровоградщини, Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області спільно з органами місцевого самоврядування Кіровоградської області продовжує цикл зустрічей в територіальних громадах на тему «Як отримати допомогу на розвиток бізнесу?».

Мета цих зустрічей – надати корисну інформацію та поради тим, хто прагне розпочати або розвивати свій бізнес, але не знає, як отримати необхідну допомогу.

Чергова зустріч, організована Новгородківською селищною радою, відбудеться 25 березня 2023 року о 12.00 в Новгородківському районному будинку культури за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, смт Новгородка, вул. Центральна, буд. 20А.

Ми розкажемо про програми та ініціативи, які зможуть допомогти розпочати або розвинути власну справу.

Усі бажаючі запрошуються на обговорення актуальних питань розвитку підприємництва на території громади.

Реєстрація на цей захід проводиться за посиланням https://forms.gle/BxzPFZ5hc9ZJeEqaA