Година пам'яті «Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить» пройшла в Новгородківській публічній бібліотеці

Дата: 08.05.2023 16:00

Фото без опису

8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, щороку в нашій країні відзначається день пам'яті та примирення, вшановуючи героїв, що боролися та віддали свої життя за мир.

З метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму в цей день співробітники Кропивницького районного сектору № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області разом з особами, які перебувають в конфлікті з законом відвідали Новгородківську публічну бібліотеку, працівники якої розповіли присутнім про ті нелегкі часи та необхідність пам’ятати про подвиг воїнів, які билися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли.

В умовах сьогодення цей день сприймається з невимовним болем та надією на перемогу, адже цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.

Кропивницький РС філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області