Проведено семінар

Дата: 11.05.2023 15:13

Фото без опису

З метою налагодження системної комунікаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами малого та мікропідприємництва з актуальних питань їх діяльності, відповідних змін в законодавстві,  вчора на базі Новгородківської селищної ради для суб’єктів господарювання громади спеціалістами  Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області було проведено семінар.

Серед основних питань, розглянутих на семінарі, – питання надання інформації про продукцію державною мовою, особливостей реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів,  ринкового нагляду  у сфері нехарчової продукції, щодо рекламування товарів державною мовою та незаконного використання в рекламі різноманітних товарів тематики Збройних сил України, оборони України та інших знакових символів, які стосуються відбиття російської агресії,  попередження та зменшення вживання тютюнових виробів, заборони реклами, стимулювання продажу та спонсорства тютюнових виробів, куріння у заборонених місцях тощо.

По закінченню семінару присутні мали змогу отримати відповіді на питання, що їх цікавлять, від організаторів заходу.

Фото без опису