Дата: 31.05.2023 10:13

До уваги !!!

Жителів сіл Вершино-Кам'янка, Просторе   та  Новгородківської територіальної громади

Новгородківська селищна рада повідомляє про завершено робіт з розробки двох проектів містобудівної документації  - «Детальний план території частини села Вершино-Кам'янка Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області (в межах населеного пункту)», «Детальний плану частини території села Просторе Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області», які знаходяться в загальнодоступних місцях Новгородківської селищної ради у відділі житлово-комунального господарства, містобудування,архітектури, благоустрою, інфраструктури та цивільного захисту Новгородківської  селищної ради .

Прохання до громадян, підприємців та зацікавлених осіб подавати зауваження, пропозиції, апеляції на розгляд уповноваженій комісії органів місцевого самоврядування до 15 червня  2023 року.

Архітектурно-містобудівна рада проведе засідання по розгляду проектів 19 червня  2023 року о 10.00 годині в приміщенні Новгородківської селищної ради.