До уваги жителів Новгородківської територіальної громади та смт Новгородка, сіл – Просторе, Вершино-Кам'янка щодо проведення громадських слухань проектів містобудівної документації

Дата: 02.06.2023 10:24

До уваги !!!

жителів Новгородківської територіальної громади та  смт Новгородка, сіл – Просторе,  Вершино-Кам'янка.

Новгородківська селищна рада повідомляє щодо проведення громадських слухань чотирьох проектів містобудівної документації  - «Детальний план території частини села Вершино-Кам'янка Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області (в межах населеного пункту)», «Детальний плану частини території села Просторе Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області», «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької Кропивницького району діяльності на перехресті вул. Криворізька та вул. Дружби в смт Новгородка - 2.1», «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької Кропивницького району діяльності на перехресті вул. Криворізька та вул. Дружби в смт Новгородка – 2.2», які знаходяться в загальнодоступних місцях Новгородківської селищної ради у відділі житлово-комунального господарства, містобудування,архітектури, благоустрою, інфраструктури та цивільного захисту Новгородківської  селищної ради .

Прохання до громадян, підприємців та зацікавлених осіб подавати зауваження, пропозиції, апеляції на розгляд уповноваженій комісії органів місцевого самоврядування до 15 червня  2023 року.

Архітектурно-містобудівна рада проведе засідання по розгляду проектів 19 червня  2023 року о 10.00 годині в приміщенні Новгородківської селищної ради.