Дата: 22.06.2023 16:51

Фото без описуІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації – щодо розроблення проектів «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на перехресті вулиці Криворізькій та Дружби в смт Новгородка Кропивницького району Кіровоградської області» -2, 2.1, «Детальний план території частини села Вершино-Кам'янка Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області», «Детальний план частини території села Просторе Новгородківської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області»

Інформацію про початок громадського обговорення проектів  було розміщено на офіційному сайті Новгородківської селищної ради https://novgorodkivska.gromada.org.ua  31.05.2023 року.

Організатором громадського обговорення виступила Новгородківська селищна рада. Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді, а також проведенням інформаційних заходів у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Новгородківської селищної ради, про що було розміщено інформаційне повідомлення.

За період громадських обговорень, пропозицій та зауважень від громадськості щодо проектів на поштову та електронну адресу Новгородківської селищної ради не надходило.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального

господарства, містобудування,архітектури,

інфраструктури, благоустрою та цивільного

захисту Новгородківської  селищної ради                                         Н.П. Нестеренко