До уваги сільськогосподарських підприємств!

Дата: 06.07.2023 11:14

Фото без описуЗ метою забезпечення своєчасного та якісного проведення робіт по збиранню зернових і зернобобових культур звертаємо Вашу увагу,що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу» від 31.05.2022 року № 2296-ІХ з 17.06.2022 року дозволено рух (переміщення) сільськогосподарської техніки за межами населених пунктів, дорогами сіл,селищ,міст без обмеження за габаритами таких транспортних засобів. Переміщення повинно відбуватись в супроводі автомобіля прикриття суб’єкта господарювання. Така сільськогосподарська техніка та автомобілі прикриття обладнуються проблисковими маячками оранжевого кольору без дозволу на їх встановлення.

Пересування сільськогосподарської техніки, проведення робіт по збиранню зернових і зернобобових культур під час комендантської години  проводяться за наявності перепустки (дозволу), який надає на території громади -  Новгородківська селищна рада.