Дата: 06.07.2023 16:38

Фото без опису07 липня, за адресою смт Новгородка, вул. Центральна, 1 (з 9:00 до 12:00) працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. А саме, кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

Хто може подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН?

Подати заявку можуть вразливі ВПО, постраждалі від воєнних дій, а також ті, хто ПОВЕРНУВСЯ ДО СВОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей.

Не зможуть подати заявку ті особи чи родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень.

ВАЖЛИВО‼️ Родини, що постраждали  через руйнування греблі Каховської ГЕС можуть бути включені в програму БЕЗ вразливостей та НЕ ЗАЛЕЖНО від того чи отримували вони допомогу від УВКБ чи інших організацій/агенцій.