Працевлаштування як важлива складова пробації щодо засуджених

Дата: 13.09.2023 08:54

Фото без опису13.09.2023 року відбулась робоча зустріч провідного інспектора Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександра Мартинюка з Володимиром Ніколаєнком, директором Новгородківського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Розуміючи важливість зайнятості засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, у процесі їхньої соціальної реабілітації, під час зустрічі було обговорено результати співпраці та плани майбутньої роботи в цих напрямках,ознайомлено з переліком робочих вакансій.

Володимир Ніколаєнко підкреслив, що кожна особа, яка звертається до служби зайнятості за допомогою у пошуку роботи, має можливість безкоштовно отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення, а також поінформував про нові підходи у наданні послуг клієнтам, електронні сервіси служби зайнятості, що створені для зручності та розширення можливостей самообслуговування громадян.

Кропивницький РС № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області