Оголошення про приватизацію об'єктів малої приватизації

Дата: 06.11.2023 08:53

Фото без описуНа 8 листопада заплановане проведення приватизаційного аукціону  комплексу будівель у м. Бобринець.

Актив представлено у складі: адмінбудівля (будівля інспекції), загальною площею 158,4 м² з двома котлами (газовий та твердопаливний); гараж; вбиральня. Комплекс будівель можна використати для конторських та адміністративних цілей або господарської діяльності.

Загальна площа земельної ділянки: 0,0786 га.

Локація – Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район, м. Бобринець, вул. 16 Березня, 74.

Стартову ціну знижено на 50% від стартової ціни першого аукціону і вона складає – 307,00 грн (без урахування ПДВ).

Для приватизації активу потрібно зареєструватися та в ході онлайн-аукціону зробити найбільшу ставку, торги відбудуться 8 листопада 2023 року.

Прийом пропозицій триває до 7 листопада 2023 року (включно).

Чекаємо Вас на прозорому аукціоні. Переходьте за посиланням, щоб отримати всю інформацію про об’єкт та подати заявку на участь!

Детально про об’єкт - http://surl.li/jypwk