Дата: 07.11.2023 14:58

Фото без описуМета Стратегії полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціонального викори­стання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдо­сконалення територіальної організації суспільства.

Стратегія затверджуються рішенням Новгородківської селищної  ради.

Громадське обговорення проекту Стратегії та зві­ту про стратегічну екологічну оцінку (далі ‒ Звіт про CEO) проводиться у формі надання письмових зауважень і пропо­зицій (у тому числі в електронному вигляді) з  07 листопада  2023 року до 06 грудня  2023 року включно.

З проєктом Стратегії, звітом про CEO можна ознайомитися в Новгородківській селищній раді за адресою: вул. Криворізька, 11, смт Новгородка, Кіровоградська обл., або за посиланням: https://novgorodkivska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-gromadi-15-27-20-10-05-2023/

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії, звіту про CEO надавати до Новгородківської селищної  ради на адресу: вул. Криворізька, 11, смт Новгородка, Кіровоградська обл., електронна пошта: ekonom_novg@ukr.net .

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процеду­ри стратегічної екологічної оцінки не проводяться.