День Соборності України вшанували в Новгородківській громаді

Дата: 22.01.2024 13:28

Фото без опису22 січня 2024 року в Новгородківській публічній бібліотеці відбувся захід під назвою «Соборність рідної землі – основа нації народу», присвячений Дню Соборності України.

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Щороку в цей день весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіхнаціонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Бібліограф Уляна Крижанівська розповіла клієнтам пробації про те, що ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часів Київської Русі. Також присутні ознайомились з тематичною книжковою виставкоюз метою поглиблення знання про історичний факт злуки українського народу, його значення, виховання національної свiдомостi i людської гiдностi, розвивати повагу до рідної землі, історичного минулого нашої країни, виховувати патріотизм та пробудити почуття національної гідності.

Кропивницький РС № 5 філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області