Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 24.03.2024 08:00

Фото без описуДва роки тому, 24 березня 2022 року, загинув наш земляк, житель Білозерного, майстер-номер обслуги 1 артилерійського взводу 5 батареї 2 артилерійського дивізіону, старший солдат ВЧ А2227, Володимир Петленко.

З 2015 по 2020 роки Володимир Станіславович був учасником АТО, проходив службу за контрактом.

З початком повномасштабного вторгнення в перший же день війни став на захист України. Боронив державу в складі 40-ї артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта, віддавши своє життя в боях за місто Харків.

Запаліть сьогодні свічку, молитвою та добрим словом згадайте та пом’яніть Володимира, який ціною власного життя наблизив Перемогу.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!