Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні

Дата: 08.04.2024 10:51

Фото без описуНаразі на території Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки забезпечення засобами до існування».

ERC Ukraine розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки доступу до засобів для існування» аби допомогти постраждалим від конфлікту досягти прожиткового мінімуму домогосподарствам:
- Кіровоградській області, Кропивницькому районі, Новгородківській громаді, Новгородка;

- Полтавській області, Полтавському районі: Кременчуцькій громаді, Кременчук та Мала Кохнівка Миргородській громаді, Миргород;

- Черкаській області, Черкаському районі, Смілянській громаді, Сміла.

Екстрена грантова підтримка надається для запуску або відновлення господарської діяльності в багатьох галузях: тваринництво, рослинництво, бджолярство, городництво тощо.
Гранти у розмірі до 33 000 гривень можуть бути використані для придбання товарів і послуг, спрямованих на збільшення виробництва продуктів харчування та / або отримання прибутку.
Як отримати допомогу:
1. Перейдіть за посиланням
https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/emergency-livelihoods-2023-2024 та заповніть форму.
2. Очікуйте опрацювання заявки
3. Ви можете самостійно перевірити статус Вашої заявки на сторінці оформлення заявки.
Будь ласка, зверніть увагу, що вам необхідно зареєструватися на платформі (створити обліковий запис користувача), перш ніж ви зможете подати заявку: https://livelihoods.pagulasabi.ee/login
Програма здійснюється за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги (BHA) та імплементується спільно з Acted Ukraine.
#UkraineResponseConsortium