Звернення Володимира Зеленського наприкінці 764-го дня війни

Дата: 28.03.2024 21:01

«Говорив зі спікером Палати представників Сполучених Штатів Майком Джонсоном. Про те, що зараз найголовніше для захисту життя і міжнародної безпеки. Я поінформував про ситуацію на фронті, про триваючі російські удари по наших містах – цей їхній терор лише збільшується і може бути зупинений тільки фізичною силою нашого захисту.

Україна вдячна за підтримку Сполученим Штатам і кожному американцю, які відчувають так само, як і ми, що свобода ніколи не повинна програвати. І дуже важливо, щоб Конгрес зберігав своє лідерство, щоб захист свободи залишався ідеєю, що обʼєднує – обʼєднує і всередині країн, і світову більшість. Саме зараз – нашою рішучістю, нашими спільними діями – вирішується, яким буде світ наших дітей».