Відбулося відкриття поліцейської станції у Верблюжці

Дата: 09.05.2024 19:14

Фото без описуВ рамках реалізації проекту Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» сьогодні у Верблюжці відбулося відкриття поліцейської станції, що стане запорукою відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця.

Поліцейські громади, капітан Дмитро Гладир та старший лейтенант Сергій Ковтун, приступили до виконання своїх обов’язків.

Робоче місце поліцейських громади облаштовано необхідними меблями та оргтехнікою, створено комфортні умови для виконання професійних обов’язків. Також їм було вручено ключі від службового автотранспорту.

Створення такої станції спростить людям доступ до поліцейських послуг, а також гарантовано сприятиме покращенню безпекової ситуації на території Новгородківської громади.