Звернення Володимира Зеленського наприкінці 806-го дня війни

Дата: 09.05.2024 20:42

«Провів нараду з керівниками наших Сил оборони України: Головком Сирський, начальник Генерального штабу Баргилевич, міністр оборони України Умєров. І про те, як прискорити постачання зброї від партнерів, і про те, як діяти – зараз, наявними силами і засобами, наявною зброєю, – щоб досягти необхідних нам результатів. Бачимо, до чого готується окупант. Буде йому відповідь.

І дякую всім нашим солдатам та командирам, кожному підрозділу, які ефективно діють на фронті і знищують окупанта. Особливої вдячності за бої цими днями заслуговує підрозділ ГУР «Кракен». Дякую вам, хлопці! І всім, хто дає Україні результат. Результат, який нам так потрібен.

Сьогодні ж призначив нового командувача Сил спеціальних операцій – Олександра Трепака. Достойна людина, сильний воїн, Герой України».