Дорогі матері!

Дата: 12.05.2024 10:14

Фото без описуПрийміть найсердечніші вітання з одним з найтепліших і душевних свят - Днем Матері, яке цього року ми відзначаємо у нелегкі часи безжальної війни. Хочу побажати всім матерям нашої громади справжнього жіночого щастя, довгих років життя, міцного здоровʼя, а від Господа Бога - благословіння.

Цей день - це ще один привід подякувати матерям за любов і підтримку, за безсонні ночі, за переживання і турботу, за мудрі поради та щоденні молитви.

Дякуємо і вклоняємося матерям, чиї сини і дочки в часи війни стали на захист України від московського агресора. Нехай усі матері, які чекають своїх дітей з вогняного пекла війни, дочекаються їх живими і неушкодженими.

Але багато матерів зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їх сини і дочки ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Наші полеглі воїни - герої, а герої не вмирають, а будуть вічно жити в наших серцях.

Нехай на обличчі кожної матері будуть лише сльози щастя та радості за своїх дітей. Миру Вам та усій Україні!