Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 10.06.2024 08:00

Фото без описуСьогодні минає рівно рік, як після тяжкого поранення у військовому шпиталі помер наш земляк, уродженець села Білозерне, сержант Олексій Бєліков.

В свій час, будучи учасником АТО, Олексій Олександрович пройшов Іловайський та Дебальцевський котли, тому з початком повномасштабного вторгнення російських військ він, не задумуючись, став на захист незалежності України.

За відвагу та героїзм, проявлені в боях за Батьківщину, Олексія Бєлікова посмертно було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховано Героя зі всіма військовими почестями в Кривому Розі по місцю проживання його родини.

Вічна слава та пам’ять Герою!