Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 21.06.2024 08:00

Фото без описуДва роки тому, 21 червня 2022 року, від артилерійського ворожого вогню, виносячи поранених побратимів з поля бою поблизу Борівського на Луганщині, загинув наш земляк, уродженець Новгородки, командир стрілецького відділення старший сержант Сергій Сердюк.

Талановитий будівельник, який займався вивченням нових технологій в малярстві та втілював дизайнерські проекти замовників на виконання внутрішніх ремонтних робіт в життя, Сергій Володимирович вже 25 лютого 2022 року, не вагаючись, вступив до місцевої територіальної оборони, а з травня 2022 року приймав участь в жорстоких боях з ворогом на сході.

Поховано Героя зі всіма військовими почестями на Алеї Слави Далекосхідного кладовища в Кропивницькому по місцю проживання його родини.

Посмертно його було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!