Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 22.06.2024 08:00

Фото без описуСьогодні минає рік, як відійшов у вічність наш земляк, житель села Просторе, Хвесянов Віталій Петрович.

З 23 липня 2015 року він добровольцем пішов захищати Україну. Був учасником АТО. За роки служби пройшов безліч важких боїв. Воював на Донеччині в складі 30–ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, пройшов пекло боїв на Бахмутському напрямку. Завжди відрізнявся особливою відвагою і, разом з цим, вмінням берегти життя своїм побратимам.

На жаль, серце бійця не витримало трагічних подій сьогодення.

22 червня 2023 року Хвесянов Віталій Петрович, головний сержант другого мотопіхотного взводу першої мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону помер від серцевої недостатності у військовому шпиталі міста Слов’янська Донецької області.

ВІЧНА СЛАВА ТА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!