Зробіть своє хобі джерелом заробітку – світ швейного мистецтва запрошує вас!

Дата: 07.08.2024 10:28

Вас захоплює все, що стосується одягу, його моделювання й виробництва? Ви бажаєте розвиватись у сфері швейного ремесла і маєте свій особистий творчий підхід? Тоді ця інформація для вас!

Служба зайнятості запускає навчання за професією «Кравець» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Початок навчання: 13 серпня 2024 року.

Тривалість: 3,2 місяці.

З тонкощами цієї справи вас познайомлять кваліфіковані фахівці, які допоможутьстати технічно грамотним професіоналом, уміло володіти набором механічних операцій та швидко вирішувати поставлені завдання.Кравці займаються всіма етапами створення одягу: від вигадування моделей до їхнього виконання і декорування.

Під час навчання ви опануєте:

• різноманітні техніки крою та шиття;
  • використання різних видів тканин та матеріалів;
  • техніки моделювання та пошиття одягу за індивідуальними

замовленнями.

По завершенню навчання ви отримаєте сертифікат, що підтвердить ваші навички та готовність до роботи.

Відзначимо, що фахівець у цій професії постійно задіяний у динамічній, творчій роботі, процесах, які ніколи не стоять на місці, адже в сучасних реаліях стрімко змінюються смаки, виробляються унікальні тканини, фурнітура, сучасне швейне обладнання. Тожви забудете про рутину, робота завжди передбачатиме щось нове.

Від таланту і смаку кравців залежить зовнішній вигляд людини, тому даний фах завжди актуальний на ринку праці. Професія передбачає кілька напрямків ведення діяльності. Послуг таких фахівців потребують ательє, майстерні по ремонту одягу, підприємства швейної промисловості та приватні компанії. Між іншим, є можливість викладати спеціальність у швейних училищах. І, звичайно ж, ви зможете  працювати вдома, займаючись пошиттям одягу на замовлення, вільно розпоряджаючись своїм часом.

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням:  https://is.gd/A1GYNF