Крокуйте в ногу з часом – дізнайтесь про трудові відносин в умовах воєнного стану

Дата: 09.08.2024 15:31

«Організація трудових відносин в умовах воєнного стану» – це короткострокові курси цільового призначення, мета яких – ознайомити учасників з законодавчими змінами  у різних сферах права на період воєнного стану. Така інформація є актуальною абсолютно для всіх: від роботодавця, до безробітного, і особливо актуальною для працевлаштованих громадян, які повинні знати й розуміти свої права та обов’язки.

Державна служба зайнятості тримає руку на пульсі і пропонує підвищити кваліфікацію за вищезазначеною освітньою програмою. Стартує навчання 15 серпня 2024 року. Від викладачів Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти слухачі дізнаються про:

• особливості надання різних видів відпусток в умовах війни;
  • гарантії для мобілізованих працівників;
  • особливості трудових відносин з нефіксованим робочим часом;
  • тривалість робочого часу для різних категорій працівників;
  • призупинення трудового договору: порядок та умови, та багато іншого.

Реалії сьогодення вимагають бути поінформованим, обізнаним у багатьох аспектах нині діючого законодавства, сформувати розуміння, за яким алгоритмом діяти в тій чи іншій ситуації у сфері трудових відносин.

Тож скористайтеся шансом і отримайте цінну інформацію. Нагадаємо, що для зареєстрованих безробітних навчання здійснюється на безоплатній основі.

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за

посиланням: https://is.gd/A1GYNF