Через які банки здійснюється надання мікрогрантів/грантів?

Дата: 17.09.2024 14:34

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено, серед іншого, Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

Ці порядки передбачали, що мікрогранти/гранти надаються виключно через АТ Ощадбанк”.

Урядовою постановою від 06 вересня 2024 року № 1043 (набрала чинності 12 вересня 2024 року) внесено зміни до вказаних двох порядків. Цими змінами, зокрема, визначено, що мікрогранти/гранти можуть надаватися також через АТ КБ “Приватбанк”.

Вибір банку здійснює отримувач мікрогранту/гранту.

Інформація про інші зміни щодо грантів для молодих підприємців доступна на вебпорталі Міністерства економіки України, посилання тут: http://surl.li/tclciv