Дата: від до Скинути

Відповідальність за випалювання рослинності та її залишків. Підпал сухої рослинності під час війни може розцінюватися як диверсія!

У зв’язку з настанням весняного пожежо-небезпечного періоду значно збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах! Основною причиною загорань є порушення правил пожежної безпеки при спалюванні рослинності у заплавах річок, пасовищ, ділянок із степовою та іншою природною рослинністю, пожнивних решток стерні на сільськогосподарських угіддях, присадибних ділянках, а також у лісових масивах та лісах.

11:24 29.03.2022

Українська компанія ТОВ "Економіка довіри" запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України  шляхом фінансування українських виробників на місцях

Українська компанія ТОВ "Економіка довіри" запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських виробників на місцях

Дана допомога буде надаватися тим підприємствам, які готові гарантувати, що на отримані кошти підприємство працюватиме без цілі на прибуток, усі вироблені вироби будуть відвантажуватися безкоштовно, як благодійна підтримка громадянам та волонтерським організаціям.

10:35 24.03.2022

До уваги суб'єктів господарювання!

Кабінет Міністрів України у період воєнного стану надав право на провадження господарської діяльності на підставі подання декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг):

10:28 24.03.2022

Зустріч з народним депутатом

Нещодавно відбулася зустріч селищного голови Олександра Сириці з народним депутатом України Олесем Довгим, який знаходиться на Кіровоградщині і всіма силами допомогає нашій громаді у питаннях подолання гуманітарної кризи. Він є морально-психологічною та організаційною підтримкою для громади Новгородківщини.

20:07 19.03.2022

10:27 18.03.2022

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №143  "Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України"

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №143 "Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України"

З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, постановляю:

08:54 17.03.2022

Лісосмуги – це зелений щит наших родючих земель, результат величної праці людей!

Як відомо, полезахисні лісові смуги та захисні лісові насадження виконують переважно природоохоронні функції. Основним їх завданням є захист ґрунту, доріг, населених пунктів та ін. від засухи, вітру, ерозії, тощо, а також поліпшення кліматичних та гідрогеологічних умов місцевості. Захисні смуги лісів вздовж доріг та залізниць мають забезпечувати надійне збереження доріг і безпеку руху.Там, де лісосмуги безкарно вирубуються, панує, наприклад, вітрова ерозія: вітри зносять висохлий родючий шар ґрунту, спричиняючи пилові бурі. А на місці вивітреного чорнозему лишається гола порода.

12:53 16.03.2022

До відома аграріїв громади

Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної-2022, для цього створили спеціальну платформу – agrostatus.org. Про це повідомляє Роман Лещенко, пише agronews.ua.

12:28 15.03.2022

День українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, День українського добровольця — свято на честь українських добровольців. Не заради орденів, а за покликом сердець взялися у 2014 році за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза. Вони стоять на смерть заради перемоги сьогодні… Дякуємо воїнам-добровольцям за небайдужість, патріотизм та активну громадянську позицію! Разом до Перемоги!

11:13 14.03.2022