ІНФОРМУЄМО

ЯК ПІДТВЕРДИТИ СТАЖ РОБОТИ НА ПІДПРИЄМСТВІ, ЯКОГО ВЖЕ НЕ ІСНУЄ?

Однією з умов призначення пенсії є наявність страхового стажу. Основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, є трудова книжка.За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній стаж роботи встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами. Але трапляються випадки, коли в трудовій книжці пенсійники виявляють якісь неточності, виправлення чи взагалі відсутність записів. Що робити особі в такому випадку?

14:29 27.12.2022

СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ: МІФИ ТА ПРАВДА

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області спростовує найбільш популярні міфи про призначення субсидій та пільг.

08:11 20.12.2022

“ГРУДНЕВИЙ” ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ: ЯКИЙ СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ПІДВИЩЕННЯ НА КІРОВОГРАДЩИНІ?

Які результати “грудневого” перерахунку та чи варто очікувати кіровоградським пенсіонерам підвищення розміру пенсій пояснює  заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Олена Романченко.

08:33 01.12.2022

У грудні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

16:21 28.11.2022

2023 рік: кому на пенсію у 60, 63 або 65 років

Як відомо, пенсія за віком призначається після досягнення особою 60-річного віку та за наявності необхідного страхового стажу, що визначено статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

14:36 16.11.2022

ЯКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ВИТЯГІВ ІЗ РЕЄСТРУ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЦЕ СТАНЕ У НАГОДІ?

Що таке “витяг із Реєстру застрахованих осіб”, як отриматипослугу– роз’яснює Олена ПАРХОМЕНКО, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

11:52 10.11.2022

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КІРОВОГРАДЩИНИ: “ЖОВТНЕВІ” СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ ПРОФІНАНСОВАНІ ПОВНІСТЮ

Чи варто субсидіантам та пільговикам Кіровоградщини хвилюватися про виплату субсидій та пільг у листопаді поточного року? На це та інші питання відповідає Олена РОМАНЧЕНКО, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

08:38 07.11.2022

У листопаді щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

14:27 28.10.2022