Експертний висновок постійної комісії

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної комісії Новгородківської селищної ради з питань бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва( надалі комісія) проекту рішення селищної ради «Про встановлення став

Комісія, керуючись статтями 4,8,34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянула проект Новгородківської селищної ради «Про  встановлення  ставок місцевих податків і зборів на території Новгородківської селищної територіальної громади на 2022 рік» та встановила наступне.

15:15 26.07.2021

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної комісії Новгородківської селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою щодо регуляторного впливу

Розробник проекту регуляторного акту є Новгородківська селищна рада. На експертизу до комісії надійшов проект регуляторного акту – проект рішення сесії Новгородківської селищної ради «Про затвердження  Положення про порядок розміщення  зовнішньої реклами на території  Новгородківської селищної територіальної громади» разом з аналізом регуляторного впливу. Вказаний проект регуляторного акту передбачає приведення Положення  розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади у відповідність до вимог Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, до яких були внесені зміни постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основаним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності», які значно змінили порядок видачі документів дозвільного характеру у сфері реклами.

15:14 26.07.2021