"Дія. Цифрова освіта"

Мінцифра запустила освітній серіал "Як громаді стати цифровою", доступний за посиланням:

15:49 15.07.2021

На Кіровоградщині втілюють проєкти програми Президента України Володимира Зеленського #Велике будівництво

Один з наймасштабніших – міст через річку Синюха поряд із Новоархангельському рамках ремонту дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

15:27 15.07.2021

Велике Будівництво #дороги

У Кіровоградській області ремонтують трасу М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Роботи тривають у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Трасу відновлять по всій протяжності із усіма штучними спорудами.

15:26 15.07.2021

ПРИВІТАННЯ

Шановні жителі Новгородківського району!

18:51 26.06.2021

ПРИВІТАННЯ

Дорогі  юнаки та дівчата Новгородківщини!

17:56 26.06.2021

Вітали медичних працівників

З нагоди професійного свята «День медичного працівника» селищний голова Олександр Сириця відвідав медичний заклад та привітав медичних працівників зі святом, побажав здоров’я, добробуту і родинного затишку. Також висловив свою повагу і підтримки даної галузі на території громади та вручив відзнаки кращим в професії.

19:43 18.06.2021

Засідання штабу

17 червня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови Олександра Сокола, за участі керівників структурних підрозділів селищної ради та керівників підприємств відбулося засідання  штабу з підготовки господарського комплексу   до роботи  в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

15:48 17.06.2021