ІНФОРМУЄМО

У липні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

08:23 02.07.2024

Безпечні умови праці для офісних працівників в умовах літньої спеки

Питання температурних режимів, як взимку так і влітку, не втрачає своєї актуальності. В умовах підвищення температури відповідно до ст. 2 і 21 КЗпП, а також ст. 6 і 13 Закону України “Про охорону праці” від 14.10.1992 № 2694-ХІІ, роботодавець повинен створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці згідно з положеннями нормативно-правових актів, а також забезпечити дотримання вимог законодавства щодо прав співробітників у сфері охорони праці.

14:00 24.06.2024

До уваги страхувальників: подаємо інформацію для разової грошової виплати до Дня Незалежності України

Законодавча база Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1396 “Деякі питання соціального захисту осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветеранів війни та осіб, що працюють в спеціальних умовах”.

13:01 11.06.2024

Майже 11 тисячам працюючих пенсіонерів Кіровоградщини збільшено пенсії

Законодавча база Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено абзацом п’ятим частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

09:29 10.06.2024

У червні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів. Так, у червні додзвонювачів консультуватимуть: 06 червня 2024 року ‒ заступник начальника головного управління Олена РОМАНЧЕНКО; 13 червня 2024 року ‒ начальник відділу надання житлових субсидій управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Валерія ГУРЖИНА; 20 червня 2024 року ‒  начальник управління обслуговування громадян Світлана РИНДІНА; 27 червня 2024 року ‒ начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Наталія БОДЮЛ.

08:51 31.05.2024