ІНФОРМУЄМО

До відома управителів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, виконавців комунальних послуг! ЗАПРОВАДЖЕНО НОВИЙ МЕХАНІЗМ ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ

З урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2023 № 1201 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 13 червня 2023 р. № 601” (далі – Постанова № 1201) Пенсійним фондом України реалізовано технічну можливість збирання, обробки, передачі та зберігання інформації про осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії, через електронні кабінети управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

10:21 28.05.2024

Пільги для ветеранів війни

Громадяни, які з початку повномасштабного вторгнення проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості здійснювати свої повноваження, пільги виплачувались централізовано, відповідно до постанови КМУ від 07 березня 2022 року № 215.

09:44 27.05.2024

До уваги субсидіантів та пільговиків: інформуйте про зміни, щоб не втратити виплати!

Головне управління нагадує, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати орган Пенсійного фонду України про зміни соціального статусу членів домогосподарства; зміни у складі сім’ї члена домогосподарства; зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг; перебування за кордоном сукупно понад 60 днів тощо.

12:20 23.05.2024

Безпека та профілактика ‒ основне правило для робіт у сільському господарстві

Кіровоградщина – аграрно-індустріальний регіон, здавна відомий розвинутим сільськогосподарським виробництвом. Основним завданням заходів та засобів з охорони праці в сільському господарстві є створення для працівників здорових, безпечних умов праці, попередження та профілактика виникнення професійних захворювань, нещасних випадків та аварій, пов’язаних із виробничими процесами, адже сільськогосподарське виробництво ‒ одна з найбільш травмонебезпечних галузей.

17:00 21.05.2024

ДО ВІДОМА УПРАВИТЕЛІВ ТА ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ, ВИКОНАВЦІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ !

З огляду на те, що завершення періоду верифікації даних, необхідних для здійснення перерахунку житлових субсидій та пільг на наступний період, припадає на вихідні дні поточного тижня (18.05.2024 та 19.05.2024), фахівцями головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області буде продовжено надання консультаційних послуг стосовно опрацювання технологічних запитів, направлених через електронні кабінети управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України, упродовж вихідних днів з 08:00 до 17:00.

16:56 17.05.2024

ЧИ ВИПЛАЧУЮТЬ ЛІКАРНЯНИЙ ПРАЦІВНИКУ ПІД ЧАС ПРОСТОЮ ПІДПРИЄМСТВА?

Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Пенсійний фонд України продовжує фінансувати допомогу по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.

09:42 16.05.2024

Нова опція на вебпорталі ПФУ ‒ заміна страхувальника в е-лікарняному

Відтепер на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України доступна нова функція ‒ заміна страхувальника в Електронному реєстрі листків непрацездатності. В яких випадках ця можливість стане у пригоді та як нею скористатись?

11:56 14.05.2024

ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ‒ КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ?

Головне управління нагадує, що 15 квітня завершився опалювальний період отримання житлової субсидії. З 01 травня 2024 року для більшості отримувачів житлова субсидія на неопалювальний період буде призначена автоматично. Звертатись до органів Пенсійного фонду України не потрібно, якщо не змінились дані про майновий стан, склад домогосподарства та місце проживання. Та поряд з цим є певні категорії субсидіантів, яким варто звернутись за призначення житлової субсидії на неопалювальний період. Прийом документів розпочато.

10:29 07.05.2024

У травні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:40 29.04.2024

СТРАХУВАЛЬНИКИ ОБЛАСТІ СПЛАТИЛИ 1,8 МЛРД ГРН ЄСВ

За інформацією Державної податкової служби у Кіровоградській області, станом на 01 квітня 2024 року на обліку перебуває понад 31 тис. юридичних осіб та 39 тис. фізичних осіб – підприємців.

13:33 26.04.2024