ІНФОРМУЄМО

ЗАРАХУВАННЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ПЕРІОДІВ НАВЧАННЯ

Як обчислюється страховий стаж? Наразі страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду України за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, про сплату страхових внесків в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

14:55 23.04.2024

У ФОКУСІ УВАГИ – БЕЗПЕКА ТА ГІГІЄНА ПРАЦІ

28 квітня – Всесвітній день охорони праці і цьогорічний девіз: “Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці”. Забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль, адже зміна погодних умов безпосередньо впливає на сферу праці, особливо на безпеку та здоров’я працівників.

08:19 12.04.2024

Онлайн-запис на прийом до Пенсійного фонду: 5 локацій на Кіровоградщині

Чи знали ви, що не обов’язково чекати на прийом у сервісному центрі, щоб потрапити до фахівця? У кожного є можливість в онлайн-форматі записатися на прийом – на певний час і в певну дату. Які сервісні центри Кіровоградщини пропонують дану послугу та як це зробити?

09:33 08.04.2024

НА КІРОВОГРАДЩИНІ 22 ТИСЯЧАМ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ ПЕРЕРАХУЮТЬ ПЕНСІЇ

З 1 квітня 2024 року без додаткового звернення особи буде проведено перерахунок пенсій, передбачений абзацом п’ятим частини четвертої статті 42 Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

16:58 02.04.2024

У квітні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

10:44 29.03.2024

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ: ПОДБАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ ПРАЦІВНИКІВ – ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК ДО Е-ТРУДОВОЇ

Наразі триває п’ятирічний перехідний період, який завершиться у червні 2026 року, для формування електронних трудових книжок. З часу запровадження обліку трудової діяльності працівників у електронному вигляді страхувальниками області до Пенсійного фонду України подано скан-копії паперових трудових книжок та інших документів про страховий стаж щодо майже 61 тис. працівників. Тобто лише третина працівників регіону має актуалізовану електронну трудову.

09:05 26.03.2024

ЗБІЛЬШЕНО МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР ПЕНСІЙ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо  підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році” визначено не тільки механізм індексації пенсій та страхових виплат, а й внесено зміни до деяких постанов. Зокрема збільшено мінімальні розміри пенсій особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій.

14:14 21.03.2024

Пенсійний фонд України перевіряє видачу “лікарняних”

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області на постійній основі здійснює контроль за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності. На що в першу чергу звертають увагу фахівці головного управління при проведенні ризик-орієнтованих підходів моніторингу електронного реєстру листків непрацездатності?

15:22 15.03.2024

При купівлі нерухомості чи автівки необхідно сплачувати збір до Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України здійснює облік надходжень з окремих видів господарських операцій. Протягом січня–лютого 2024 року мешканці Кіровоградської області сплатили 15,3 млн грн збору з окремих видів господарських операцій. Від сплати збору при набутті права власності на легкові автомобілі надійшло 11,6 млн грн (за реєстрацію 634 транспортних засобів); при набутті права власності на нерухоме майно – 3,7 млн грн (за нотаріальне посвідчення 1 004 договорів купівлі-продажу нерухомого майна).

09:10 13.03.2024

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ РОЗМІРУ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

Крім індексації пенсій, з 1 березня 2024 року головним управлінням автоматично проведено перерахунки пенсій та підвищень, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму (нагадуємо, з 01.01.2024 розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зріс із 2 093 грн до 2 361 грн). Тобто у березні пенсіонери області отримають збільшений розмір пенсії з урахуванням і індексації, і перерахунку у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму.

11:21 08.03.2024