СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Медицина Кіровоградщини бере курс на 3Dмоделювання: навчайтеся зі службою зайнятості

Ви цікавитеся медичною сферою? Бажаєте розвиватися? Державна служба зайнятості пропонуєпідвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Використання 3Dмоделювання в медичній сфері»

15:50 22.12.2022

Щодо яких категорій громадян законодавство передбачає додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

Нагадаємо, що категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон).

15:49 22.12.2022

Дія. Цифрова освіта: онлайн-платформа на допомогу

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значною мірою впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

15:47 22.12.2022

Безкоштовний тренінг «Як підбити підсумки року та створити плани на 2023 рік?»

Не знаєте, як будувати плани на наступний рік в умовах повномасштабної війни? Вважаєте, що в кризу можна тільки економити та виживати? За даними низки досліджень стан невизначеності є одним із найважчих і найбільш емоційно-руйнівних. Тож не дивно, що під час кризи люди часто падають духом, забуваючи, що це не лише період невизначеності, а й можливість для змін.

13:18 20.12.2022