СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

У червні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

10:46 27.05.2022

Чи передбачені додаткові гарантії у сфері зайнятості для постраждалих унаслідок збройної агресії?

Так, додаткові гарантії для постраждалих унаслідок збройної агресії проти України передбачені нормами Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» (набирає чинності 19.11.2022).

17:06 26.05.2022

Які особливості обчислення страхового стажу передбачені під час дії воєнного стану?

Право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають особи, у яких такий стаж складає не менше 6 місяців протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної.

17:04 26.05.2022

Близько 1 млн грн отримають роботодавці, які звернулися за компенсацією

На Кіровоградщині станом на 23 травня 2022 року 94 роботодавці подали документи для отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 157 внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

18:31 24.05.2022

Які зміни відбулись у законодавстві з питань надання допомоги по частковому безробіттю?

07 травня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, статтю 47 викладено в новій редакції, а статтю 47-1 – виключено.

16:19 23.05.2022

Яке передбачене обмеження максимального розміру допомоги по безробіттю під час дії воєнного стану?

Частиною 5 статті 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» визначено, що допомога по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» розмір такого виду прожиткового мінімуму наразі (з 01.01.2022 по 30.06.2022 включно) встановлено величиною 2481 грн (відповідно 4-кратний розмір – 9924 грн).

17:11 19.05.2022

Які зміни відбуваються у законодавстві про працю в частині забезпечення зайнятості окремих категорій громадян?

Учора на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук (під рубрикою «Електронний кадровий клуб») було розміщено матеріал про норми законодавства, що регулюють належне оформлення трудових відносин, які внесені до Кодексу законів про працю України (далі – Кодекс) прийнятим Законом України від 21.04.2022 № 2215-IX «Про дерадянізацію законодавства України».

10:08 18.05.2022

Близько 70 роботодавців Кіровоградщини, які працевлаштували переселенців, звернулися за компенсацією

Понад 70 позитивних рішень прийнято обласним центром зайнятості про виплату компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 103 внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:08 18.05.2022