СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Як стати гуру української кулінарії за три місяці? Навчання від служби зайнятості

Бажаєте пов’язати своє життя із кулінарією? Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам зануритись у творчу та цікаву атмосферу створення їжі під часнавчання за професією «Кухар».

11:32 01.08.2023

Як отримати професію штукатура за 4 місяці та почати заробляти? Служба зайнятості запрошує на навчання

Вас цікавить сфера будівництва? Хотіли б отримати одну із перших професій цієї галузі? Так, мова йде саме про штукатура. Це той, хто надає будівлі привабливого вигляду та підвищує міцність споруди.

11:26 01.08.2023

Більшість безробітних на Кіровоградщині – люди, старші 35 років

Упродовж поточного року послугами філій обласного центру зайнятості та їхніх структурних підрозділів скористалися11,6 тис. осіб: 75,2% (8,7 тис. осіб) жінок та 24,8% (2,9 тис. осіб) чоловіків. За сприяння служби зайнятості протягом січня-червня 2023 року отримали роботу 2606 осіб, у тому числі 74,6% (1943 жінки), а також 25,4%  (663чоловіка).

11:23 01.08.2023