СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

За рахунок яких коштів виплачується роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю?

Компенсація на працевлаштування зареєстрованих безробітних – осіб з інвалідністю виплачується за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

15:16 23.02.2023

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб з інвалідністю?

Роботодавцям, які за направленням філії обласного центру зайнятості працевлаштовують осіб з інвалідністю, компенсується 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виплати.

15:13 23.02.2023

У яких випадках повертається виплачена допомога по частковому безробіттю відносно найманих працівників?

Пунктом 22 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702, передбачено, що протягом 180 календарних днів виплати допомоги по частковому безробіттю та протягом відповідного строку після завершення виплати такої допомоги роботодавець має забезпечити збереження гарантій зайнятості працівників, яким виплачувалася допомога.

10:20 22.02.2023

09:27 21.02.2023

Компенсація роботодавцю за працевлаштування безробітних: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчихактів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (далі – Закон про зміни), серед іншого, внесені зміни до Закону України “Про зайнятість населення”. Основна частина положень Закону про зміни набрала чинності 29 жовтня 2022 року, частина – 29 січня 2023 року, окремі зміни наберуть чинності 29 квітня 2023 року.

15:58 17.02.2023

Мешканці Кіровоградщини можуть здобути високооплачувану робітничу професію

У вас є бажання змінити професію або здобути нову? Не знаєте чим займатися але вмієте працювати не лише з деревом або матеріалами, що заміняють дерево? Є бажання опанувати нові методи та способи кріплення і монтажу дерев'яних виробів, облицювання та обтягування дерев'яних виробів?

15:57 17.02.2023

Які строки встановлені для подання заяв на отримання мікрогрантів у 2023 році?

Нагадаємо, що наказом Міністерства економіки України від 19.01.2023 № 447 (набрав чинності 14.02.2023), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України26.01.2023 за № 168/39224, внесені зміни до Порядку проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану та договору про надання мікрогранту, кінцеві строки подання заяв та граничну суму мікрогрантів.

15:56 17.02.2023