СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України запрошує роботодавців усіх форм власності взяти участь у всеукраїнському опитуванні, що стартує 1 листопада цього року.

13:33 27.10.2023

Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки підприємництва?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено низку порядків, що стосуються підтримки підприємництва. Уряд постійно тримає на контролі таку підтримку та приймає рішення на удосконалення цієї роботи.

13:32 27.10.2023

До уваги безробітним: є можливість безоплатно здобути професію водія!

Давно хотіли отримати водійське посвідчення, але вагались? Час настав! Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)».

13:30 27.10.2023

Як створювати креслення для швейних виробів? Служба зайнятості запрошує на курси

Хочете зануритись у світ моди? Бажаєте опанувати основи конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Ми маємо для вас пропозицію навчання – курси цільового призначення за програмою «Моделювання швейних виробів».

09:28 23.10.2023

Допомога по безробіттю: який наразі встановлений мінімальний розмір?

Нагадаємо, що постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) від 31 січня2020 року № 211, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 20 лютого 2020 року за № 197/34480, мінімальний розмір допомоги по безробіттю було встановлено величиною 650 грн.

09:26 23.10.2023