СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Мистецтво роботи за барною стійкою: опановуйте нову професію зі службою зайнятості

Ви харизматична, комунікабельна особистість? Друзі називають вас «людина-свято»? Застосуйте свій магнетизм і креативність у професійній діяльності! Державна служба зайнятості запрошує всіх бажаючих на навчання за професією «Бармен», яке стартує 15 травня 2023 року.

13:48 04.05.2023

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб, що перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 6 місяців?

Роботодавцям, які за направленням філії обласного центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних (що перебувають у такому статусі понад 6 місяців), компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску.

10:38 03.05.2023

За яких умов не може бути виданий ваучер?

Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня            2013 року № 207 (зі змінами).

10:37 03.05.2023

Анкетування ВПО: кожна п’ята ВПО має потребу у працевлаштуванні

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну чимало українців змушені були залишити свої домівки і переїжджати в іншу місцевість. Вони покинули не лише свої домівки, але й свої робочі місця.

11:15 02.05.2023

Які витрати, пов’язані з професійним навчанням, оплачуються безробітному?

Нагадаємо, що з 29 березня 2023 року набрав чинності Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі - Порядок).

11:14 02.05.2023

Які норми законодавства з питань надання роботодавцям компенсацій набрали чинності 29 квітня 2023 року?

Нагадаємо, що Законом України від 21 вересня 2022 року № 2622-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” внесено зміни до низки законодавчих актів, у тому числі до Закону України “Про зайнятість населення”.

10:50 01.05.2023

Які категорії громадян мають право на отримання ваучера?

Відповідно до частини 1 статті 30 Закону України “Про зайнятість населення” на одноразове отримання ваучера мають право працюючі особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років. Це право гарантується особам до досягнення ними загального пенсійного віку.

10:48 01.05.2023