СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Nail-індустрія: жителів Кіровоградщини запрошують опанувати професію манікюрника

Бажаєте стати майстром манікюру? Пропонуємо вамопанувати основи манікюрної справи за допомогою викладачів Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

11:47 04.10.2022

Від навичок до майстерності: навчайтеся швацькій справі разом зі службою зайнятості

Стати професійною швачкою, займатися пошиттям одягу та розробляти унікальні моделі одягу. Ще не знаєте як пройти цей нелегкий, але такий цікавий шлях від ескізу моделі до готового виробу? У цьому допоможе Державна служба зайнятості, яка організовує професійне навчання за професією «Швачка».

15:46 12.09.2022

Понад 5 млн грн компенсації витрат вже отримали роботодавці Кіровоградщини за працевлаштування переселенців

277 роботодавців Кіровоградщини отримали позитивні рішення про виплату компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Ці роботодавці надали роботу 569 переселенцям.

15:44 12.09.2022

Чи зазначаються у відомостях про вакансію варіанти вхідного оцінювання кандидата на працевлаштування?

У додатку «Відомості про вакансію(ї)» до форми звітності № 3-ПН  «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»роботодавець може зазначати інформацію про варіанти вхідного оцінювання кандидата на працевлаштування (п. 1.13 додатку)

14:26 09.09.2022