СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Які зміни відбулись у законодавстві щодо застосування праці громадян Республіки Польща?

З 16вересня 2022 року набирає чинності Закон України від 28.07.2022 № 2471-IX«Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України», яким встановлені відповідні додаткові гарантії та внесені зміни до низки законів України.

15:34 02.09.2022

«Все працює завдяки нам»: як я стала системною адміністраторкою?

«Все працює завдяки нам» –  назва іміджевої комунікаційноїпромокампанії «Все працює завдяки нам», яку проводить Міністерство освіти і науки України. Мета промокампанії – зміни ставлення підлітків та дорослих до професійної освіти.

15:31 02.09.2022

Підтримка сільгоспвиробників: від держави – гранти, від служби зайнятості – добір працівників

Сьогодні, 2 вересня,  набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.08.2022 № 973, якою, у новій редакції,затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

15:30 02.09.2022

Громадські та інші роботи тимчасового характеру: зайнятість безробітним та користь громадам

Виникає потреба у виконанні нагальних, іноді незапланованих робіт,  з благоустрою підпорядкованих територій, ремонту об'єктів соціальної сфери, місць поховання загиблих воїнів та інші роботи? Служба зайнятості допоможе організувати громадські та інші роботи тимчасового характеру за участі безробітних громадян.

15:29 02.09.2022

На Кіровоградщині є робота із зарплатнею до 16 580 грн

Комунікабельність, самоконтроль, гнучкість, уміння ставити себе на місце інших людей, адаптивність, впевненість у собі – маєте такі навички? Умієте організовувати роботу та розв'язувати конфлікти? Для вас роботодавці Кіровоградщини пропонують вакансіїіз заробітною платою до 16 580 гривень:

15:27 02.09.2022

Зварник – це справжнє мистецтво: змінюємо уявлення про професію

Наразі Міністерство освіти і науки спільно з проєктом EU4Skills запустило іміджеву комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам». Її спрямування - зміна ставлення підлітків та дорослих до професійної освіти.

14:06 01.09.2022

Жінкам в Україні пропонують здобути безкоштовну якісну освіту у сфері ІТ

Оголошується набір на ІТ курси, щоб допомогти жінкам, які знаходяться в Україні та перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі постраждалі від домашнього/гендерно зумовленого насильства, або мають інвалідність, здобути безкоштовну якісну освіту у сфері інформаційних технологій.

14:04 01.09.2022

Оператор дронів: безробітним Кіровоградщини пропонують навчання

Бажаєте навчитись самостійно управляти безпілотним літальним апаратом? Із 05 вересня 2022 року в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості починається курс цільового призначення за напрямом «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)».

14:03 01.09.2022

Допомога в 2 000 євро молодим українським підприємцям та їх малому і мікробізнесу

Аплікаційна форма проєкту «СпівДія: кар’єрне консультування та підприємництво» проводиться в межах програми «Мріємо та діємо» та програми EU4Youth фаза III «Зайнятість молоді та підприємництво».

14:02 01.09.2022