СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Від бажання до реальності: творчих та наполегливих запрошують навчитися основам будівельної сфери

Чи замислювалися ви хоч раз у житті про затишну атмосферу та красу житла, яку ви можете створити власноруч? Якщо ваша відповідь – так, тоді запрошуємо опанувати професію, яка має великий попит в будівельній галузі та гідну оплату праці.

13:22 22.07.2022

Чи здійснюється виплата допомоги по безробіттю у період участі безробітних у громадських роботах?

Нагадаємо, 2 липня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 735 «Про особливості реалізації державної політики у сферах зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час воєнного стану та після його припинення або скасування».

13:21 22.07.2022

У якому розмірі може бути виданий мікрогрант?

Розмір мікрогранту визначається відповідно до запиту отримувача, але водночас він не може бути менше 50 тис. грн. Це визначено пунктом 4 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

13:18 22.07.2022

Про використання результатів проєкту EU4Skills

Нещодавно Кабінет Міністрів України затвердив обсяги державного замовлення на підготовку робітничих кадрів (ознайомитися з інформацією про це можна тут https://cutt.ly/SLHxfQn ). Як зазначено, громадяни можуть вступити до закладів профтехосвіти до 31.08.2022.

16:32 19.07.2022

Які зміни відбулися щодо процедури реєстрації безробітних?

16:31 19.07.2022

Чи слід нараховувати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування щодо заробітної плати іноземців?

Так, щодо заробітної плати іноземців та осіб без громадянства (далі - іноземці), які працюють на підставі дозволів державної служби зайнятості, має нараховуватися та сплачуватися єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

16:31 19.07.2022