СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Кіровоградщина: кількість працевлаштованих осіб зі статусом ВПО

За січень-червень 2022 року послугами служби зайнятості Кіровоградської області скористалися 1925 внутрішньо переміщених осіб. Мали статус безробітного 1392 особи. 304 особи  цієї категорії були працевлаштовані, 22 – проходили профнавчання та 14 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 01 липня 2022 року мають статус безробітного 1019 внутрішньо переміщених осіб.

09:25 14.07.2022

Хто має право на допомогу по безробіттю?

Право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

08:44 12.07.2022

Чи уточнюється актуальність вакансії під час видачі направлення на роботу?

Так, актуальність вакансії уточнюється фахівцем центру зайнятості перед направленням безробітного до роботодавця. Цепередбаченопунктом 1.7 розділу IПорядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

14:08 07.07.2022

Всі гранти «єРобота» за одним посиланням у порталі Дія

«єРобота» — це шість державних програм, які  спрямовані на допомогу малому та середньому бізнесу, підтримку українських виробників та будівництво нової інфраструктури, створення робочих місць та працевлаштування безробітних.

14:06 07.07.2022

Актуально: роботодавець має це знати

Наразі є чимало урядових ініціатив, які покликані підтримати суб'єктів господарювання різних форм власності у період воєнного стану. Одна з них орієнтована на роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених громадян.

14:05 07.07.2022

На який строк може бути надана допомога по частковому безробіттю?

Допомога по частковому безробіттю надається на строк зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців з дня вказаного зупинення (скорочення). Це передбачено пунктом 10 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.06.2022 № 702.

14:01 07.07.2022

Чи передбачені у період воєнного стану обмеження щодо фінансування певних напрямків сфери зайнятості?

Так, нормами чинного законодавства це передбачено. Під час воєнного стану уряд визначає перелік видів забезпечення, соціальних послуг, компенсацій та допомоги у сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття.

14:01 07.07.2022