СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Фінансова допомога на здобуття економічної самостійності: нове для членів малозабезпеченої сім’ї

З січня 2022 року безробітні громадяни – члени малозабезпечених сімей можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).

18:06 07.02.2022

Нове для членів малозабезпеченої сім’ї: фінансова допомога на здобуття економічної самостійності

З початку цього року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні, мають можливість започаткувати власний бізнес.

18:04 07.02.2022

Ви запитуєте – ми відповідаємо: нові механізми інтеграції малозабезпечених безробітних до праці

18:02 07.02.2022

Про затребуваність роботодавцями професійно-функціональних навичок у працівників

Під час опитування роботодавців, яке було проведене влітку минулого рокув ході реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, вивчалось питаннязатребуваних роботодавцями навичок у працівників.

13:25 07.02.2022

Яка процедура підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників?

Для підтвердження кваліфікації особа звертається до місцевого центру зайнятості, який видає такій особі анкету самооцінювання за обраною нею робітничою професією та інформує її про:

13:24 07.02.2022

За якими професіями є можливість підтвердити результати неформального навчання?

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.12.2013 № 886 (із змінами, з текстом наказу можливо ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.01.2014 за № 5/24782, затверджено Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Такими професіями є кухар, зварник, охоронник, електрозварник ручного зварювання, продавець непродовольчих товарів та слюсар-ремонтник.

09:44 04.02.2022

Про затребуваність роботодавцями особистісно-мотиваційних навичок у працівників

08:43 04.02.2022

Що таке неформальне професійне навчання працівників?

Законом України “Про зайнятість населення” до основних напрямів державної політики у сфері зайнятості населення віднесено сприяння роботодавцям у професійному розвитку працівників. Згідно із Законом України “Про професійний розвиток працівників” (з повним текстом Закону є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України), роботодавці можуть здійснювати формальне і неформальне (набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання) професійне навчання працівників.

08:41 04.02.2022

Поради експерта: заповнюємо звітність за формою № 4-ПН

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.03.2021 року № 563 затверджено форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання.

11:13 02.02.2022

Суми запрошують на навчання. Наразі «Продавець непродовольчих товарів» Отримай актуальну професію за підтримки служби зайнятості

У лютому поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Продавець непродовольчих товарів». Навчання розпочинається з 07 лютого і триватиме 5,1 місяця.

11:12 02.02.2022